CECH EPS ČR
Ukrajinská 1517/4
101 28 Praha 10 - Vršovice
Česká Republika

mail:info@cecheps.cz
Sekce pro členy

Pro zobrazení informací, určených pro řádné členy Cechu je nejprve třeba vytvořit svůj účet pomocí odkazu Nová registrace pod přihlašovacími poli v pravém statickém sloupci stránek. Při registraci vyplňte minimálně jméno, příjmení, členskou firmu a stejnou e-mailovou adresu, na kterou vám chodí informace z Cechu EPS.  Pokud zapomenete heslo, bude vám zasláno právě na ni.

Registrací získáte možnost hlasovat v anketě - aby anketa skutečně vypovídala o názorech členů Cechu, má v jednom hlasování každá registrace jeden hlas. Účet proto zakládejte pouze jeden pro každou členskou firmu.

Můžete rovněž přidávat své názory pod uveřejněná témata  v sekci Diskuse v horním menu. V příspěvcích se prosím držte tématu, respektujte právo na jiný názor ostatních diskutujících a dodržujte elementární zásady slušnosti.

Do dvou pracovních dnů po registraci bude vaše členství ověřeno administrátorem a  po přihlášení se v levém menu objeví nové odkazy, obsahující informace, určené pouze členům Cechu. Pokud se tak nestane nebo budete-li chtít ověření registrace urychlit, použijte kontaktní formulář v sekci Napište nám v horním menu vpravo. 
© Cech elektrické požární signalizace České Republiky
tel.: +420 326 123 456, fax: +420 326 123 456